Реакции на Твитер за тепачите од Штип, го открија нивниот идентитет

Loading...

Реакции на Твитер за тепачите од Штип. Како прво ги објавија како изгледаат а потоа и имињата нивни.

Ги пренесуваме твитовите затоа што сметаме дека јавноста има право да знае. И потоа за да се спречи повторување на вакво нешто!

На тема прочитајте исто така и:

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Тепачите од Штип завршија со лисици на рацете

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...