Револуционерен твит за Кристина Арнаудова и нејзиниот ангажман за промена на името на Македонија

Loading...

Ѓаволот доаѓа по своето. Не случајно се кажани оние народните. Се има своја смисла и значење втемелени во генерации и генерации народно размислување. Претходно кажаното и тоа како има смисол кога ќе го прочитате твитот кои и беше посветен на Кристина Арнаудова. 

Нема правда нема мир нели?!

Gepostet von Александар Македонски am Montag, 1. Oktober 2018

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...