Резил: Непристојно однесување на полицаец додека го носат Боки 13 од ОЈО (ВИДЕО)

Камерата на ТВ “Телма“ улови непристојно однесување на полицаец во Обвинителството за гонење на организиран криминал и корупција. Снимката од непристојно однесување на полицаецот пред камерите беше направена денес додека полицијата и екипата на Брзата помош го изнесуваа Боки 13 од ОЈО, каде требаше да дава исказ.
Видео:ТВ“Телма“

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.
error: Content is protected !!
mk_MKMacedonian