Реисот Сулејман Реџепи се ожени со 50 години помлада жена

Loading...

Реисот Сулејман Реџепи се ожени со 50 години помлада жена

24-годишната Емина Јетиши од Скопје е новата сопруга на 74-годишниот реис Сулејман Реџепи. Тој бил ерген последниве 4 години според информациите до кои може да се дојде.

Јетиши е потпретседателка на огранокот на ДУИ во Студеничани и има ќеркичка од претходниот брак.

Либертас ги објави фотографиите од свеченостите на новиод брачен пар:

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...