Репортерката правеше прилог со нудисти, па се соблече г*ла – водителите во студиото подзинаа од тоа што го видоа таму долу од овој дедо

Џози Гибсон, една од водителките на британската утринска програма сними прилог со нудисти во едно одморалиште.
Се ви е јасно што следува во најава…
Џози помислила дека би било убаво и таа да се соблече за да има смисла целиот тој прилог, па во еден момент заедно со нудистите започна да се соблекува.
Камерманот се обиде навистина да не ја сними колешката без градник на себе, но вниманието го привлече човекот зад неа, а ќе видите и самите зошто.
За сето ова време водителите во студиото буквално ги прекриваа очите и подзинуваа целото време, погледнете и самите:

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.