РЕЏЕП ТАИП ЕРДОГАН Е СТАРО-НОВ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА ТУРЦИЈА! Симпатизерите на ‘модерниот султан’ ги преплавија улиците на Анкара и Истанбул – се слави и во другите делови на државата

Пронајдете не на следниве мрежи: