Ријана и Крис Браун: Веренички прстен четири години по бруталниот напад

Loading...

Поминаа само четири години од бруталниот напад, но Ријана и Крис сега седат опуштено и среќно на доделувањето на “Греми” наградите, со веренички прстен на рака.
Крис Браун и Ријана седеа прегрнати на доделувањето на наградите, како ништо да не се случило пред четири години. Не би се дигнала толкава прашина сé додека Ријана на својот веренички прст не носеше дијамантски прстен. Дали тие се вериле?Луѓето се љубопитни па прашуваат по социјалните мрежи дали Ријана и Крис Браун се вериле или пак тоа е само еден обичен моден детал.
Без разлика на критиките кои ги доби Ријана откако се смири со Крис, таа сепак е среќна и за неа љубовта е над се.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Поминаа само четири години од бруталниот напад, но Ријана и Крис сега седат опуштено и среќно на доделувањето на “Грем

loading...