Ријана повторно гола во новиот спот

Loading...

По фантастичниот настап на доделувањата на “Греми” наградите, Ријана го претстави новиот спот за песната “Stay”. Во песната можете да го слушнете и прекрасниот глас на Мики Еко, кој исто се појавува и во спотот.
 

Rihanna “Stay” LEAK from RobynFenty on Vimeo.По фантастичниот настап на доделувањата на “Греми” наградите, Ријана го претстави новиот спот за песната “Stay”. Во пе

loading...