Ријана повторно топлес

Loading...

Ријана (25), повторно закачи гола фотографија на Инстаграм. Голото пејачка од Барбадос која ја фотографирала нејзината најдобара пријател Мелиса Форд не и се допаднала на мајка и. Ријана тогаш носела градник, но не и гаќички и позирала покрај камин.
Овој пат пејачката позирала топлес пред пријателката, на која со рацете ги покрива голите гради во бело фустанче и бели фармерки.
И додека нејзините фанови беа воодушевени од нејзините фотографии, нејзината мајка бил лута кога ја видела фотографијата.
„Не се плашам од никого на светов како од мајка ми. Преплашена сум од од неа. Ме повика пред два дена поради двете голи фотографии кои мојата пријателка Мелиса ги закачи на Инстаграм. Мајка ми полуде поради тоа. Се почувствував како да ме удрила пред цел клас”, призна пејачката.Ријана (25), повторно закачи гола фотографија на Инстаграм. Голото пејачка од Барбадос која ја фотографирала неј

loading...