Роберт Патинсон е позитивен на КОРОНА, прекинато е снимањето на новиот Бетмен

Роберт Патинсон е позитивен на КОРОНА, прекинато е снимањето на новиот Бетмен

Повеќе светски медиуми пренесоа дека Роберт Патинсон, новиот Бетмен е позитивен на Корона вирусот. Денеска исто така се пишуваше, објави дека Двејн Џонсон е исто така позитивен на вирусот.

Поради позитивниот текст на Патинсон студиото соопшти дека снимањето на филмот е прекинато.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.