Русиве стварно претераа со мешање, еве ги имињата

Солза Грчева познат борец против референдумот и политиките на оваа сосила наметната влада денес објави интересен статус на својот ФБ профил.
Русиве стварно претераа со мешање во референдумот. Еве го списокот на Руси кои дошле
Во статусот го коментира и актуелниот Американски Амбасадор за кој вели дека е премиер на Македонија.Додека за Јункер коментарот е дека е како по обичај пијан.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.