Сакаше да го тестира своето момче бодибилдер, па му прати згодна манекенка: Експресно се покаја за таа одлука (ВИДЕО)

Loading...

Една девојка решила да ја тестира верноста на своето момче, бодибилдер, испраќајќи му атрактивна манекенка.
Манекенката можеби и малку претера со нејзиното додворување, иако тоа и беше целта на целата операција.
На прашањето дали има девојка, дечкото веднаш одговори дека нема и согласи да и биде тренер.
Како се одвиваше оваа акција, погледнете во продолжение.

loading...
Loading...