Само Емина го може ова: Облече “едноставно“ парче, а на неа изгледа како да чини милион долари

Убавата пејачка Емина Јаховиќ претставува модна икона кај девојките и жените.
Со своето најново издание докажа дека заслужено претставува пример за тоа како треба да се изгледа.

 

View this post on Instagram

 

Now let’s go and cook something ?‍?? #dinnertime?

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on


Таа објави фотографија на која позира во бел фустан кој наликува на палто.
Ова “едноставно“ парче облека на нејзиното тело стои како да чини милион долари.
Фановите на социјалните мрежи се расфрлаат со комплименти за оваа прекрасна жена.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.