САМО НЕКОЛКУ ДЕНА ПОСЛЕ СВАДБАТА: Познатата турска актерка го изневерила сопругот со 30 години постариот свекор!

Loading...

Познатата турска актерка Ѓокче Бахадир (39) неодамна пред турската јавнос се пожалила дека нема среќа во љубовта, а после тоа „протекоа“ информации за нејзиниот поранешен сопруг, актерот Али Сунал (43) и нивниот однос.
Имено, парот се венча во 2011 година, а бракот им траеше само една година, а сега е откриено и зошто се развеле.


-Стапивме во брак од поради големата љубов, но се одлучувме да се разделиме затоа што патиштата ни се разминаа,истакна тогаш актерката како причина за разводот.
Детали за брачните проблеми не открила, меѓутоа извори блиски до атрактивната актерка откриваат дека нивниот брак се распаднал наводно откако нејзиниот сопруг ја фатил како го изневерува со неговиот татко, Кемал Сунал.


-Покојниот Кемал беше голем заводник. Тие двајца се впуштија во афера само неколку дена откако и стана свекор. Меѓу нив постоеше фатална привлечност, а не и засмета ниту фактот што тој од нејзе беше постар цели 30 години, откри тогаш близок извор до актерката.

loading...