САМО ЧИПКА НА НЕА! Цеца ги изненади сите со својот изглед, ГИ ИСТАКНА АТРИБУТИТЕ

Loading...

Ја запали публиката со својот настап и убавиот изглед!
Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ настапи во Шведска, а нејзиниот изглед привлече големо внимание како кај присутните така и на Инстаграм.
Имено, таа на својата приказна објави видео во кое се појави во елегантен фустан од тантела, кој на некои делови е проѕирен, како и длабок шлиц кој ги истакна нејзините нозе.
Инаку, Цеца е многу внимателна на својот изглед, а многумина коментираат дека линијата ја довела до совршенство последните месеци.

loading...
Loading...