САНДРА АФРИКА ГО ОТСТРАНИ СТАРИОТ СИЛИКОН, ПА СТАВИ УШТЕ ПОГОЛЕМ – пејачката била на РЕМОНТ!

Популарната пејачка Сандра Африка пред две недели била оперирана во приватна клиника во Белград, јавуваат српските медиуми.

САНДРА АФРИКА ГО ОТСТРАНИ СТАРИОТ СИЛИКОН, ПА СТАВИ УШТЕ ПОГОЛЕМ – пејачката била на РЕМОНТ!

Иако нејзините тезги низ регионот, но и во дијаспората, беа закажани неколку месеци однапред, Сандра беше принудена да откаже само неколку средби со јавноста, за да ги замени истрошените силикони, кои ги планираше подолго време, но не можеше поради зафатениот распоред.

Сандра долго време ја планира оваа операција, но нема како да губи време. Не сакаше во текот на летото поради турнејата, имаше настапи секоја вечер, а во текот на летото не е соодветно да се прави тоа.

Штом малку се олади, таа некако успеа да откаже неколку настапи и да закаже операција. Имаше некои проблеми, сакаше и подобар естетски ефект, а време беше и за нив – вели извор близок до пејачката и додава:

САНДРА АФРИКА ГО ОТСТРАНИ СТАРИОТ СИЛИКОН, ПА СТАВИ УШТЕ ПОГОЛЕМ – пејачката била на РЕМОНТ!

Се е супер, фала богу, помина, отиде кај луѓе од доверба. Малку ги зголеми, нема да има некоја огромна разлика, но ќе изгледаат побујно, помазно.

И наредиле строг одмор, поради што не можела да работи, но по неколку дена, кога се се нормализирала, снимила спот за нова песна, која наскоро ќе ја објави. Сега се е во ред, таа одлично одговори на операцијата и функционира сосема нормално – заклучува изворот.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.