Сандра Африка НАПРАВИ НОВИ СИЛИКОНИ, Плива во пари И СИ КУПИ УШТЕ ПОСКАПА ЈАХТА!

Сандра Африка откри дали се вистинити приказните дека се омажила, како и во што ги вложува своите „вишоци“ пари сега – за следното лето!

Атрактивната пејачка Сандра Африка, која неодамна се пофали со своите „нови“ гради, е една од најбараните на овие простори и пошироко, а не крие дека е презафатена со настапи и дека заработува многу, а признава и дека не е скромна во ниту еден сегмент од животот.

Сандра Африка НАПРАВИ НОВИ СИЛИКОНИ, Плива во пари И СИ КУПИ УШТЕ ПОСКАПА ЈАХТА!

Многу се шпекулираше за нејзиниот емотивен статус, но и за деловните планови, па сега таа откри се за тоа.

„Мислам дека има доволно пари за се. Мислам дека пеењето стана многу скапо хоби. За ова треба да имаш пари. Оваа песна навистина ме чини. Ниту моите настапи не се евтини, се разбира дека не се.

Воопшто нема да бидам скромна, така е“, изјавила Сандра Африка и открила дали некогаш плачела поради љубов, како и дали е вистина дека се омажила.

“Тоа е нормално. Сите плачевме од љубов. Во последно време повеќе не плачам. Видовте дека се омажив. Никој ништо не ми може. Дефинитивно нема љубов.

Не сум оженет, се шегувам. Тоа ќе почека малку. Слободен сум како птица на гранка. Им се стави крај на поранешните љубови, сега сум слободен. Секогаш сум малку заљубен. Тоа оди со времето, ќе има време за брак, кога ќе дојде време“, призна таа и откри дека планира да се почести со нова луксузна јахта.

„Оваа јахта се продава, па ќе биде додадена за поскапа“, рече таа низ насмевка, а потоа коментираше на темата за бившите и идните љубови.

„Често ми се случуваше бившите да ми станат идни. Ми се случуваше да раскинам, па да се помирам. Ретард е ретард. Нема такво нешто. Или не е роден или не го запознав. Никој од моите бивши не се омажи за мене. Сега не знам зошто, но не е“, изјави Сандра во емисијата „Премиер – специјален викенд“.

Додека не купи нова, уште поголема, погледнете како уживаше во својата „скромна“ јахта летово:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.