Сандра Африка си го смени личниот опис, многумина не го препознаа лицето на пејачката

Loading...

Српската пејачка е позната по тоа што ретко експериментира со својот изглед, но овој пат речиси го привлече целото свое внимание околу себе.
Имено Сандра Африка не ја смени својата боја на коса, но фризурата и тоа како, па затоа и предизвика бурни реакции во јавноста.


Пејачката направи шишки со што сега изгледа дури десетина години помладо, а фановите веднаш го забележаа тоа.
„Изгледаш како да имаш 16 години“, се само дел од коментарите, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

loading...