Сара Мејс е секси мама во издание без градник

Loading...

Мајчината преданост е нејзината примарна преокупација, но според она што го објавува на социјалните мрежи, пејачката знае како да го организира времето и да се посвети на кариерата.
Имено, меѓу последните објави од нејзиниот профил на социјалните мрежи се најде фотографија на која таа позира во елегантно црно-бело издание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace_official) on


Под сакото Сара не облече градник и на софистициран и умерен начин покажа како умее да го нагласи сексапилот.
Кој е поводот за ваквиот изглед и фотосесија, останува да видиме…

loading...