Саша е две децении во брак со Сузана, но тајно бил заљубен во оваа пејачка со години

Пред да се ожени со Сузана Јовановиќ со која има ќерка и 20 години брак, Саша Поповиќ бил во врска со голем број на колешки, но една успеала да му се „лизне“ од раце, а сега директорот на „Гранд“ призна дека станува збор за Нада Топчагиќ во која што бил заљубен како млад.
Повод за ова признание била жестоката кавга мегу Нада и Маринко Роквиќ кај него во емисија, па се со цел да избалансира и да ја смири ситуацијата, Поповиќ ги откри овие детали од минатото и призна се притоа потенцирајќи дека се заљубил во Нада на прв поглед и дека сакал да ја “смува“.


-Прв пат ја видов Нада на Хит Парада, а наш менаџер беше Рака и јас му кажувам дека многу ми се допаѓа Нада, а тој ми вели не се плеткај каде што не ти е местото ако не сакаш нејзиниот сопруг да те истепа и опостуши како бугарска општина. Го послушав и ништо не пробав со Нада, откри Саша, а пејачката на ова признание заводливо само се смешкаше.

Пронајдете не на следниве мрежи: