Саша Ковачевиќ ги покажа стомачните мускули, па пешкирот му се слизна премногу

Loading...

Српскиот пејач Саша Ковачевиќ се замота во пешкир, па позираше пред огледало.
Жените гледаат во оваа глетка како хипнотизирани, затоа што пејачот има совршени стомачни мускули.
Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

…..

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

loading...