Саша Ковачевиќ полн како брод: Си купил часовник вреден колку еден стан, но тоа не е сè

Loading...

Саша Ковачевиќ неодамна се почестил со луксузен часовник, за што плати дури 50 000 евра.
Имено, станува збор за часовник направен од бело злато и платина, а пејачот го купил во Америка за време на турнејата на која беше пред неколку месеци, пишува „Ало.рс“.

 

View this post on Instagram

 

…..

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on


– Саша е љубител на убави и скапи работи, иако тој не го потенцира тоа во јавноста и никогаш не се фали за материјалните работи. Со години, тој сонуваше за таков часовник, но шопингот не беше во прашање, иако секогаш заработуваше добро и имаше пари.

 

View this post on Instagram

 

🎶☕️😊 #sasakovacevic #skmedia #christmastree

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

Неговите приоритети беа песните, скапите видеа и инвестирањето во неговата кариера. Инвестираше пари и во неговото студио и во продукциската куќа, а потоа дојде ред да купи стан, а потоа да отвори ресторан во комплексот Нов Белград – рече изворот на споменатиот медиум.

loading...