Саша Поповиќ го женеше синот, а неговата ќерка навистина е скромна – се појави во комбинација која ја има на секој чекор

Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана организирале гала веселба по повод венчањето на синот на пејачот од првиот брак, а големо внимание привлече ќерката на Поповиќ, Александра.
Имено, Александра за оваа прилика облече плаво одело во анимал принт, а на вратот имаше ланче во истата боја, додека косата и беше бојадисана портокалово.


Иако Поповиќ важи за еден од најбогатите луѓе на естрадата, неговата наследничка и тоа како била скромна за оваа прилика.


Комплетот кој го носела го купила од еден познат бренд кој го има и во нашата земја, а речиси може да си го дозволи секоја девојка.
За целиот стајлинг таа потрошила само 200 евра, погледнете.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.