Сашо Тасевски реагираше за намалувањето на затворската казна на возачот од Велес кој усмрти девојче и побегна од местото на злосторот

Пијан со мерцедес, со 120 км на саат, удира во Магдалена 11 годишна и бега од местото на несреќата. Ја убил. Значи не бил доволно пијан да не знае шо … Продолжи со читање Сашо Тасевски реагираше за намалувањето на затворската казна на возачот од Велес кој усмрти девојче и побегна од местото на злосторот