САЊА КУЖЕТ БЕЗ ГРАДНИК: Никој не тргал поглед од водителката на „Ѕвездите на Гранд“!

Loading...

Сања Кужет важи за една од најубавите и најзгодни водителки во регионот, а кога ќе се појави во провокативно издание знае за привлечи големо внимание.
Таа овој пат пред камера се појави во секси зелена маслинеста креација, притоа истакнуувајќи ги нејзините облини и нејзиното витко тело.
Како што може да се забележи од самите фотографи, таа не носела градник и до израз дошле нејзините бујни греади, а во некои моменти можеше да се види и повеќе од очекуваното.
Во продолжение можете да ги погледнете фотографиите од атрактивната водителка:

loading...
Loading...