СВЕТ МЕЛАНИЈА ИМАШЕ НЕШТО ДА КАЖЕ ЗА ПОРНО ЅВЕЗДАТА СО КОЈА ДОНАЛД ЈА ИЗМАМИ

Стефани Винстон Волкоф со која наводно била во врска од нејзиниот сопруг.
Во видеото, кое го објави на подкастот „Меа Кулпа“, воден од Мајкл Коен, поранешниот адвокат на Доналд Трамп, Меланија го нарече Даниелс „кретен од порно филмовите“.
Волкоф, чија книга носи наслов „Меланија и јас“, објавува и снимки од разговори со првата дама, кои, како што рече, ги направила за самоодбрана.


Волф и Меланија Трамп се запознаа во 2003 година, кога Стефани организираше настани за списанието „Вог“, меѓу другото, и на познатата церемонија Мет Гала во Њујорк. Тие редовно ручаа заедно и на крајот станаа пријатели. Стефани ја организираше и церемонијата по повод инаугурацијата на Трамп во 2017 година, по што стана специјален советник на првата дама.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.