Северина веќе не крие дека брачниот кревет и е празен- по овој доказ фановите се уверија дека таа се развела од Игор Којиќ

Повеќе од јасно е дека Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ повеќе не се заедно.
Медиумите иако со месеци шпекулираат, доказите ги нижат самите Северина и Игор.
Овој пат Северина уште еднаш докажа дека сите тврдења во јавноста се точни со тоа што се појави сама на премиерата на еден хрватски документарен филм.
Таа фотографиите од гостувањето ги прикачи на својот Инстаграм профил, а на фановите веќе повеќе од јасно им стана дека тие повеќе не се заедно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.