Северина во ултра краток шорц ги “запали“ фановите

Loading...

Една од најпознатите пејачки во регионот, Северина Којиќ, повторно плени со изгледот. Нејзиниот Инстаграм е полн со “голицкави“ фотографии кои докажуваат дека пејачката никогаш не изгледала подобро, особено ако се има предвид дека е во 48-та година од животот.
Во најновото селфи популарната Севе е облечена во ултра краток шорц, со голо стомаче, а нејзините нозе за само неколку часа се “лајкнати“ од 15 илјади луѓе.
“Изгледаш како девојка, напишала некоја од фановите, а во коментарите се и изрази на љубов од обожавателите од машкиот пол.
Иако годинава се најде во море на афери и скандали поврзани со борбата за старателство над синот, на Северина изгледа дека ништо не може да и ги замрси плановите и среќата.

loading...