Северина го покажа совршениот задник

Loading...

Северина во моментов е на заслужен одмор во Бодрум, а од таму ги израдува фановите со фотографија во костим за капење .
Имено Северина позираше во едноделен костим за капење, а во преден план дојде нејзиниот задник.

 

View this post on Instagram

 

Summer time?? #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

loading...