Северина: Го сакам Милан , и заедно сме!

Loading...

После фотографијата на која позираат заедно со нивниот син Александар и неговиот орден, почнаа да кружат приказни дека Северина Вучковиќ и Милан Поповиќ, овој пат навистина се смириле. Хрватската пејачка, гостувајќи во Ami G Show, потврди дека нејзиниот поранешен вереник и таа се повторно заедно.

„Се сакаме и заедно сме. Нашата љубов никогаш не била доведена во прашање. “, изјави пејачката.
Освен што призна дека се смирила со Милан, Севе откри дека папараците од емисијата Папарацо лов ја снимиле додека вршела нужда.
„Кога прв пат бев пратена од Папарацо лов ме снимија како вршам мала нужда. Немав појма дека ме следат. Потоа ми се јавија од Пинк и ми рекоа дека ме пратат. Сепак поради мракот, не успеале многу да снимат“. вели Северина.После фотографијата на која позираат заедно со нивниот син Александар и неговиот орден, почнаа да кружат приказни дека

loading...