Северина го сподели најемотивниот момент со својот син

Loading...

Северина покажа дека и покрај сите работи и тензии кои ги носи работата во шоу-бизнисот, таа умее да се издигне од секоја ситуација и да му покаже на светот дека и понатаму е на нозе.
Имено, пејачката изгледа ги остави зад себе немилите случување кои се случи пред некое време и се посветиле на вистинските вредности, на своето најмило, на својот син.
Таа со својот син уживаше во првиот ден на училиште. А фотографијата ја сподели со своите фанови.
Еве ако изгледаат мајка и син додека се радуваат на одењето до училиште.

 

loading...