Северина најсреќна за овој Божиќ – еве што и шепна синот!

Северина Којиќ го добила најубавиот подарок за Божик. Оваа година празникот го поминува со синот Александар.
Северина на Инстаграм на своите фанови им го честиташе презникот.
-Синоќа, кога одевме да спиеме, само ми прошепоти: Ти си најдобрата мајка на светот… Среќен Божик на сите, напиша гордата Северина, на која фановите и порачаа дека зборовите на нејзиниот син се најубавиот Божикен подарок

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.