Северина на премиера: Вака изгледа дама

И покрај строгите епидемиолошки мерки, премиерата на филмот „Кумек“ на режисерот Дариј Јуричан во Загреб, привлече познати гости. Најубава беше регионалната поп-ѕвезда Северина.

 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.