Северина повторно во венчаница

Познатата хрватска пејачка Северина на Инстаграм објави фотографија од престојот во Африка, каде е облечена во виолетов фустан.
Таа на фотографиите напишала дека станува збор за африканска венчаница.

 

View this post on Instagram

 

My african wedding dress and my @mass.shoes #tb #zanzibar #tanzania #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.