Северина позира во бикини: Кој би рекол дека има 48 години?

Loading...

Пејачката Северина Којиќ (48) која е на на чекор до шестата деценија, може да се пофали дека и денес има тело за завидување.
Популарната Севе на Инстаграм објавила фотографија како на брод позира во бикини. Позади неа може да се виде нејзиниот роден град Сплит.
-Заборавена разгледница од Сплит – напиша хрватската пејачка, а под фотографијата доби многу комплименти на сметка на својот изглед.

 

View this post on Instagram

 

Zaboravljena razglednica iz Splita 📝 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina (@severina) on

loading...