Северина се разголе во чест на новиот претседател на САД

Loading...

Од денес САД имаат нов претседател – Џо Бајден. Последниот ден на Доналд и Меланија Трамп во Белата куќа истече и сега во неа ќе се всели новиот претседател со своето семејство.
Поддршка на Бајден му изрази и Северина со фотки на кои позира во костим за капење со принт на американското знаме. И предизвика лавина од коментари на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

loading...