Северина сподели интимен момент со Игор од плажа

Loading...

Топлото време и високите температури придонесоа јавните личности да заминат некаде каде што ќе можат да се освежат и да одморат.
Некои од нив не ја ни чекаа летната сезона и почнаа да се соблекуваат во бикини.
Хрватската дива Северина, го искористи топлото време за да ужива со својот сопруг Игор Којиќ.
Таа на својот Инстаграм профил сподели интимен момент и објави фотографија на која се бакнува со сопругот.

loading...