Северина ja отвори сезоната за капење

Loading...

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во костим за капење.
„Љубител на морето“ напиша таа во описот на фотографијата. Северина позираше пред базен, а во позадина на фотографијата се гледа и морето, па така таа покажа дека ја отворила сезоната за капење.

loading...