Сезона на корона- Карлеуша на базен со сладолед и пак за +18

Loading...

Српската пејачка Јелена Карлеуша доминира оваа сезона со нејзината провокативност. Секој ден изненадува со нова гола фотографија. Новата фотографија која се појави на нејзиниот Инстаграм профил направи вистински хаос на оваа социјална мрежа. Карлеуша седи покрај базен во минијатурно сино бикини, кое повеке открива отколку што покрива, згора на сето тоа лиже сладолед.
Карлеуша доби десетици илјади лајкови и неколку стотици коментари, а потоа реши да ја избрише фотографијата и напиша:
„Претходниот пост беше избришан поради љубомора“..

loading...