Сеир му маваат сеир на Миленко

Loading...

Сеир му маваат сеир на Миленко

Напишале: Новиот директор на институтот за козарство на ВМРО-дпНЕ, веројатно алудирајки на неговата блискост до Пандов, кој беше поставен од Мицковски за патриот број 1.

На интернет на темата ПАТРИОТИЗМОТ на овој лик се појавија и други мемиња и зезалици.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...