Сека Алексиќ започнува нов бизнис- го батали пеењето и замина таму каде се вртат големи пари

Српската пејачка Сека Алексиќ на својот Инстаграм профил сподели видео со кое фановите буквално ги остави без зборови.
Таа во последниот период им посветува многу време на своите две деца и речиси не се одвојува од нив.

 

View this post on Instagram

 

Divan dan u prirodi 🍎

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on


Сега популарната фолкерка се одлучила да направи нешто и за најмалите нејзини фанови.
-Другари наскоро ве очекува јутјуб канал со име „Сека кидс“. На овој проект работам интензивно неколку месеци и искрено се надевам дека ќе ви се допадне, напиша Сека.
Таа доби позитивни коментари од многумина мајки, погледнете.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.