Сека Алексиќ објави несекојдневна глетка од својот прекрасен двор

Пејачката Сека Алексиќ често споделува фотографии од својот дом на социјалните мрежи, но тоа што го покажа овојпат, воодушеви многумина.
Сека го фотографираше својот двор, а потоа ја објави фотографијата на Инстаграм и во описот напиша:

 

View this post on Instagram

 

@paxcarvedwood @aqualinesbazeni

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on


– Природата се буди!
Нејзините обожаватели дадоа многу коментари за кусо време, воодушевени од она што го гледаат.
Инаку, Сека Алексиќ го иима еден од најубавите имоти од познатите на српската естрада, а надворешниот дел на вилата има доста занимливости како за неа и сопругот, така и за децата.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.