Сека Алексиќ објави фотографија од нејзиниот брат

Loading...

Пејачката Сека Алексиќ ги воодушеви своите фанови објавувајќи фотографија која доби илјадници позитивни коментари.
Станува збор за фотографија на која се братот на пејачката и нејзиниот син прегрнати во раце.
Под фотографијата таа напиша „Мои, мојот единствен брат“, а оваа објава веднаш доби позитивни коментари и илјадници срциња на Инстаграм, погледнете.

 

loading...