Сека Алексиќ откри дали ставила силикони!

Loading...

Откако во медиумите се појави папарацо фотографија од бујното деколте на Сека Алексиќ, во медиумите почнаа да кружат гласини дека пејачката посетила пластичен хириург.
Сека Алексиќ не престанува да го привлекува внимнието, па последните денови во медиумите се прошири инфорацијата дека пејачката вградила силикони.
Бидејќи таа е горда на својот природен изглед, ги демантираше овие шпекулации. Пејачката истакна дека и таа се изненадила кога прочитала дека ставила силикони.

❣?☀ #nastajaslikanajbolje

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

– Прочитав некаде дека сум вградила силикони. И тоа ексклузивен папарацо. Па, луѓе јас и вака не знам што ќе правам со моите природни гради. Па уште фали и дека сум ставила силикони. Пологично би било да напишат дека сум ги намалила градите, напиша Сека на „Инса стори“.

loading...