Сека Алексиќ повторно без шминка

Loading...

Откако таа учествуваше во свое реално шоу во кое дозволи да биде снимана 24 часа, Сека нема проблем со фотографите на кои изгледа природно, без шминка. Таа редовно објавува нови фотографии на социјалните мрежи.
Дали фотографиите без шминка и фризура негативно влијаат на нејзината кариера, и дали таа ви се допаѓа во вакво издавие, оставаме да одлучите сами.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Откако таа учествуваше во свое реално шоу во кое дозволи да биде снимана 24 часа, Сека нема проблем со фотографите на

loading...