Сека Алексиќ ја скрати косата до не препознатливост

Loading...

Пејачката Сека Алексиќ вечерва буквално ги изненади следбениците на Инстаграм откако објави фотографија со својата нова фризура.
Пејачката сега повторно има кратка коса како некогаш, а позирајќи од крупен кадар покажа каква блескава насмевка има на себе.
-Тазе ишишана, напиша таа под фотографијата која буквално ги стресе социјалните мрежи.
Сека инаку е позната по менување на имиџот низ годините наназад, но за ваква трансформација одамна никој не е подготвен.

 

loading...
Loading...