Секој ден во различни бикини: Вчера Анастасија Ражнатовиќ носеше танга, а денеска…

Loading...

Анастасија Ражнатовиќ реши да го помине својот летен одмор на Црногорското приморје. Ќерката на Цеца уживала со друштвото на една од локалните плажи, а обожавателите ги израдува со нови фотографии во бикини.
Имено, Анастасија позирала во минијатурно бикини и покажа каква совршена линија има.
Она што е забележливо е тоа што песокот и застанал на непријатно место, односно на нејзиниот задник.
Погледнете ги нејзините нови фотографии:

loading...