Сексапилната трудница Пријовиќ повеќе ја нема долгата црна коса

Loading...

Познатата пејачка Александра Пријовиќ ужива во бременоста и времето го поминува во друштво на најблиските пријатели и семејството.
Сепак додека е далеку од очите на јавноста пејачката се одлучи да направи една промена која им се допадна на фановите.
Имено таа ја смени бојата на коса, па така долгата и темна коса сега е скратена и осветлена, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

❤️ @aleksandra__official @carpediem_fbz

A post shared by Aleksandra Živojinović Fanpage (@aleksandrazivojinovic_fp) on

 

View this post on Instagram

 

❤️❤️❤️ @aleksandra__official @carpediem_fbz @zo_na_ny @mario7nakic @gipsywoman999

A post shared by Aleksandra Živojinović Fanpage (@aleksandrazivojinovic_fp) on

loading...