Сексајќи се со љубовникот се удавила во река

Џој Дево (67) го оставила својот сопруг и побегнала од забавата на која заедно биле со 41-годишниот сосед на брегот на реката Пис во Калифорнија. Двојката почнала да се секса во автомобилот кој бил паркиран до самата река. За време на жешкиот секс автомобилот почнал да се лизга и паднал во водата.

Сфаќајќи дека плутаат низводно, љубовникот го отворил прозорецот и почнал да и вика на Џој дека мора да излезе – и раскажал тој подоцна на полицијата. Љубовникот успеал да исплива на брегот, но Џој останала заробена во автомобилот. Нејзиното голо тело и автомобилот подоцна биле извлечени од длабочина од три и пол метри.

15 врвни трикови: Пастата ќе ја спаси пеглата, а балсамот ги отстранува прстените

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.