Сексот и познатите: Мастурбираат со вибратори

Loading...

Познатите ѕвезди откриваат што мислат за сексот, мастурбацијата, кои пози им одговараат и со што се опседнати.
 
                                                                            Ева Лонгорија
„Очајната домаќинка“ откри дека сака вибратори: „Немав почнато вистински да уживам во сексот се додека не почнав да мастурбирам. Пред тоа, не бев многу сексуална. Купив вибратор пред 3 години и жалам што не сум го користела претходно. Сега поклонувам вибратори во облик на зајак на моите другарки. Најдобар поклон што можам да им подарам е оргазмот.
 
                                                                               Клои Кардашијан
Ѕвездата и сестра на Ким Кардашијан нема влакна на јазикот: „Јас сум опседната со брадавици и многу сакам кога на жените им се гледаат брадавиците – можеби сум била нудист во претходниот живот“.
 
                                                                                                               Пинк
Поп иконата Пинк одушевено изјавила: „Јас обожавам перверзии. Сакам да пробам се што се нуди“.
 
                                                                                                               Гвинет Палтроу
Прекрасната глумица ја откри својата омилена поза во сексот: „Сакам кога сум одоздола. Ја сакам мисионерската поза“.
 
                                           Парис Хилтон
Една од најпопуларните и најбогати старлети изјавила што би требало да има секоја жена во својот живот: „Секоја дама би требало да има три „миленичиња“ во животот: Крзно во својот плакар, Јагуар во гаражата, „тигар“ во креветот и „магаре“ што се тоа ќе го плати“.Познатите ѕвезди откриваат што мислат за сексот, мастурбацијата, кои пози им одговара

loading...
Loading...